Hakkımızda

Bulvar İnşaat Emlak;

Her çeşit gayrimenkulün alımı, satımı ve kiralanmasında profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Arzu edilen yer ve fiyatta gayrimenkul taleplerini bulmak bizim görevimizdir.

Sitemizden, portföyümüzdeki Emlakları istediğiniz an inceleyebilirsiniz. Kullandığımız otomatik Emlak yönetim sistemi ile portföyümüzde kayıtlı Emlaklardaki değişiklikler anında İnternet Sitemize yansımaktadır. Böylelikle site ziyaretçilerimize güncel bilgiler sunmaktayız.

Satılık veya Kiralık gayrimenkulünüzün portföyümüze eklenmesi için Telefon ile iletişim kurabilirsiniz.(İsterseniz Whatsapp dan Emlak bilgileri ve resimlerini gönderebilirsiniz.)

Aradığınız Emlaklar için 0 532 215 40 64 Telefon numaramızdan Emlak talebinizi iletebilirsiniz. Danışmanlarımız tarafından en kısa zamanda. Aradığınız özellikteki emlak portföyümüze eklendiği anda otomatik olarak bilgilendirileceksiniz.

Bulvar İnşaat Emlak Hizmetleri;

Tüm hizmetlerimizde, güvenilirliği ve dürüstlüğü en önemli prensip olarak kabul eden Firmamız sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın biten projeleri;

Naci Çakır Apartmanı 10 daire 2 dükkan

Emine Çakır Apartmanı 16 daire 3 dükkan

Palmiye Apartmanı 5 daire 1 dükkan

Topal Apartmanı 10 daire 2 dükkan

Seray 2 Apartmanı 14 daire 2 dükkan

Pervin Apartmanı 18 daire

 
https://www.bulvarinsaatemlak.com/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -